Pro správnou atmosféru si pusťe tenhle, nebo jakýkoli podobný playlist

Pokud se vám zdá, že je v rubrice málo článků, sjeďte níž a podívejte se do podrubrik :)

Únor 2017

White Power Milk

3. února 2017 v 12:05 | Shibo |  Videa a stránky
Tato stránka nabízí mléko vykloktané bohatými, bílými ženami. Na stránce se píše, že jejich mléko je očišťováno tím, že si s ním ženy z vyšších vrstev společnosti vypláchnou ústa. Cena mléka je v přepočtu téměř 3300 Kč za 50 mL. K mléku si můžete nechat poslat také video, jak dívka, kterou jste si vybrali, kloktá mléko, které vám White Power Milk zaslali. Video dostane soukromým linkem.

V FAQ (Frequently Asked Questions) je otázka ohledně pravdivosti informací a celkově reálnosti stránky. Tyto otázky jsou zodpovězeny kladně říkajíc, že celá stránka je pravá.

V Terms of Use ( Podmínky používání) je ale napsáno, že značná část textu na jejich stránkách byla zbeletrizována, poupravena, vymyšlena.

Není to nic děsivého, ale dle mě je to pěkně podivná stránka, leč nejspíš není opravdová.
Koneckonců, objevil jsem video, kde umělec Nate Hill mluví o svém projektu White Power Milk. Nikdo si mléko dosud nezakoupil. Stránka má to znázorňovat diskriminaci žen, především v USA, které nejsou bílé. (:
Na video se můžete podívat sami.

Vlak

3. února 2017 v 10:45 | Shibo |  "Záhádanky", hádanky, rébusy
Když pracuji, znamená to, že jsem vždycky ve vlaku. Dnes jsem byl taky v práci, ve vlaku, když se přede mnou najednou objevila žena. Moc dobře si pamatuji její obličej. Opravdu skličující vzpomínka.

Kratší, ale přeci po delší době alespoň něco... co se ve vlaku stalo?

Zdroj --- překlad: Shibo
Ano, nad tímhle textem by měly být ty podrubriky ;)