Pro správnou atmosféru si pusťe tenhle, nebo jakýkoli podobný playlist

Pokud se vám zdá, že je v rubrice málo článků, sjeďte níž a podívejte se do podrubrik :)

Kraví hlava

23. června 2017 v 18:00 | Shibo |  Japonsko
Kraví hlava (nebo "Gozu") je považována za nejděsivější horrorový příběh, který byl kdy napsán. Prý zemřete zděšením, když ho uslyšíte.
Podle legendy byl krátký příběh "Kraví hlava" nalezen v Japonsku v sedmnáctém století. Opravdový původ příběhu je ale záhadou.
Několik zpráv z této éry odkazuje na příběh o kraví hlavě, ale jediné, co se můžeme dozvědět, je právě název a popis; je to pohádka, která je příliš strašná na to, aby se vyprávěla.
Zvěsti vypráví, že po poslechnutí téhle hrůzostrašné pohádky se posluchači několik dní třásli strachy než právě kvůli strachu zemřeli.
Téměř všechny kopie příběhu byly spáleny před mnoha lety. Kopie, které přežily, byly rozděleny na části a schovány na různých místech po Japonsku. Dnes lidé věří, že jen zlomky původního příběhu byly zachovány.
Většina detailů příběhu zůstala utajena. Nešťastníci, kteří příběh četli nikdy nežili dost dlouho na to, aby ho někomu pověděli.

Jedna současná fáma vypráví o učiteli na základní škole, kterému se z neznámých důvodů dostaly do rukou části příběhu. Učitel zrovna bral svou třídu na školní výlet. Rád vyprávěl dětem v autobuse vyprávěl duchařské příběhy. I ty nejnevychovanější a nejrozívenější děti dokázaly sedět vklidu, když poslouchaly příběhy učitele. Spousta z nich byla i opravdu vyděšená.
Po nějakém čase jim učitel oznámil, že jim řekne legendární zapovězenou pohádku nazvanou "Kraví hlava". Než stačil dokončit první větu, děti už křičely "Stačí!" a plakaly. "Nepokračujte!"
Jedno dítě úplně zbledlo, zakrylo si uši. Ostatní začaly křičet. Učitel odmítl přestat. Prý měl prázdné oči. Pokračoval v příběhu, jako by nějaká neznámá síla převzala moc nad jeho myslí.
Asi po hodině byl učitel zpátky při smyslech. Uviděl, že autobus spadl do příkopu. Všechny děti ztratily vědomí a měly u úst pěnu. Řidič ležel opřený o volant, třásl a potil se. Neví se, co se dělo dál, ale onen učitel prý už nikdy přiběh o Kraví hlavě znovu nevyprávěl.

Cow Head Story

Zdroj --- překlad: Shibo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax :) Magicmax :) | Web | 23. června 2017 v 18:31 | Reagovat

Cowpeepy!! :) aT ŽIIE!!!! :)

2 Ami Ami | E-mail | Web | 23. června 2017 v 22:38 | Reagovat

Tak ten príbeh chcem počuť. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ano, nad tímhle textem by měly být ty podrubriky ;)