Pro správnou atmosféru si pusťe tenhle, nebo jakýkoli podobný playlist

Pokud se vám zdá, že je v rubrice málo článků, sjeďte níž a podívejte se do podrubrik :)

Srpen 2017

Levný hotel

7. srpna 2017 v 15:35 | Shibo |  "Záhádanky", hádanky, rébusy
Jsem na dovolené v Bangkoku v Thajsku, zaplatil jsem si dost levnej hotel. Místní říkají, že v tom hotelu straší, ale víte, Thajci jsou... jsou hodně pověrčiví. Stejně se mi ale přihodila taková strašidelná věc. Když jsem se včera v noci po vykoupání fénoval, zapl jsem si televizi. Na obrazovce se objevila stará žena s bílým obličejem. Lekl jsem se tak, že jsem fén upustil do vany. To vyhodilo všechny světla v mém pokoji. Oblékal jsem se jen za světla, které vydávala televize. Když jsem sešel do lobby, zjistil jsem, že moje malá nehoda vyhodila elektřinu v celém hotelu. Manažer hotelu ze mě neměl moc radost, hehe.

Zdroj --- překlad: Shibo

Tři manželky

6. srpna 2017 v 15:27 | Shibo |  "Záhádanky", hádanky, rébusy
Přišel jsem o tři manželky, věřili byste tomu? Povím vám, alkohol je fakt nebezpečná věc. Moje první žena byla alkoholička. Milovala víno. Po dvou letech manželství se otrávila alkoholem a zemřela. Moje druhá žena taky měla moc ráda víno. Taky zemřela kvůli pití. Moje třetí žena ale zemřela jinak. Zlomila si vaz, když spadla ze schodů. Nebyla ale opilá. Víno vždycky odmítala.

Zdroj --- překlad: Shibo

Lupič

5. srpna 2017 v 15:24 | Shibo |  "Záhádanky", hádanky, rébusy
Před pár minutami jsem se zrovna sprchoval, uslyšel jsem z obýváku křik. Vyběhl jsem z koupelny nahý, abych se podíval, co se děje. Uprostěd obýváku stál zloděj. Na zemi ležela mrtvá těla mé matky, otce a sestry. Když si mě zloděj všimnul, vyskočil ven oknem a utekl. Nevím, co mám teď dělat, jsem fakt vyděšenej.

Zdroj --- překlad: Shibo

Přítelkyně

4. srpna 2017 v 15:19 | Shibo |  "Záhádanky", hádanky, rébusy
Moje máma se chová k mojí přítelkyni jak ke kusu hadru. Když přijde na návštěvu, ani jí nepřipraví místo k sezení. Dneska, když uklízela, vzala ji, řekla o ní, že je špinavá a hodila do šatníku. To na mě bylo moc. "Mami! Nechovej se takhle k Alice!"... máma se na mě podívala "Alice? Kdo je sakra Alice?"... to bylo fakt hnusný...

Kdo... nebo co je sakra Alice?
Zdroj --- překlad: Shibo

Sebevražda na videu

3. srpna 2017 v 15:11 | Shibo |  "Záhádanky", hádanky, rébusy
Před pár dny mi můj přítel poslal email s odkazem na video. Když jsem si video pustila, trnula jsem hrůzou. Na videu byl on, jak páchá sebevraždu. Uvázal si kolem krku provaz a skočil ze židle, oběsil se. Jak mi to mohl poslat?
Zítra má pohřeb, ale já se asi nedokážu přemluvit k tomu, abych přišla. Jsem špatný člověk?

No... jak jí to mohl poslat? A proč by byla špatný člověk?


Zdroj --- překlad: Shibo

Donáška pizzy

2. srpna 2017 v 15:05 | Shibo |  "Záhádanky", hádanky, rébusy
Zrovna jsem doručoval pizzu do starýho paneláku v takové horší části města. Když jsem zmáčkl tlačítko, abych přivolal výtah, dveře se hned otevřely. Z výtahu vyběhla ženská. Ječela, vypadala jako blázen. Vyběhla z budovy, aniž bych stačil něco říct. Některý lidi jsou prostě divný. Podíval jsem se do výtahu, jen jestli tam náhodou není nějakej vrah nebo tak něco, víš jak, hah. Nikdo jiný tam nebyl. Ale stejně jsem šel raději po schodech.

Před kým žena utíkala? Mohl se potenciální vrah schovávat jinde?

Zdroj --- překlad: Shibo

Pitevní zkouška

1. srpna 2017 v 14:59 | Shibo |  "Záhádanky", hádanky, rébusy
Studovat na lékaře je fakt těžký, ale v pátek jsem dostal 100 % ze zkoušky z pitvy. Nepřipisuju si ale všechny zásluhy, hodně mi pomohl spolubydlící. Rád bych mu poděkoval, ale už není mezi námi. Odpočívej v pokoji, Jacobe.

Zdroj --- překlad: Shibo
Ano, nad tímhle textem by měly být ty podrubriky ;)